Biyokimya
Poliklinik / Biyokimya


Biyokimya laboratuvarında, günde 24 saat, haftada 7 gün ve bütün tahliller dahil hizmet verilmektedir.

Merkezimiz laboratuvarında yapılan tetkikler, gelişmiş otomatize cihazlar ile çalışılarak, sonuçlar mümkün olan en kısa sürede hastalarımıza verilebilmektedir.

Laboratuvarımızda yapılan tüm analizlerin sonuçlarının güvenliği ve doğruluğu External kalite kontrol programları ile onaylanmaktadır. Bu programlar Avrupa ve Amerika'da belirli araştırma merkezlerinin referans laboratuvarları tarafından hazırlanmıştır. Merkezimize bu laboratuvarlar tarafından gönderilen kanlar çalışılmakta, sonuçlarımız kontrol edilerek, doğruluğumuz onaylanmakta ve sertifikalandırılmaktadır.

Laboratuvarımızda Biyokimya otoanalizörü, kemilüminesas immünometrik yöntemlerle çalışabilen hormon analizörleri, kan gazları cihazı, kan elektrolitleri cihazı, hemogram cihazları, spektrofotometriler, soğutmalı sentrifüjler ve hemoglobin varyant analizörü, otomatik idrar analizörü, otomatik sedim cihazı, bilirübinometre, eliza cihazı bulunmaktadır.SAĞLIĞIN ÖZEL ADRESİ
Anlaşmalı Kurumlar
"SGK, Özel, Kamu Bankarları, Sigorta Şirketleri ve Çalışanlar İçin Kurum Ödemeli tüm anlaşmalı kurumları incleyebilirsiniz."

Tüm Anlaşmalı Kurumlar