444 61 72  |    info@referanshastanesi.com
Logo
 Online Randevu
 444 61 72
POLİKLİNİKLERİMİZ    
Ortopedi ve Travmatoloji

Hastanemizde ortopedi polikliniğinde hafta içi sabah 09:00 akşam 18.00 arasında uzman hekim tarafından kesintisiz hizmet verilmektedir. Mesai saatleri dışında ve hafta sonu acil ortopedi ve travmatoloji vakaları için icap sistemi ile çalışılmaktadır. Hastanemizde ortopedi ve travmatoloji ameliyatlarının tümü yapılabilmektedir.

Protez Ameliyatları (Kalça, diz, omuz, dirsek, ayak bileği protezleri)

Özellikle yaşlanmaya bağlı oluşan kalça ve diz eklemi protezleri ve ileri yaş ta kemik erimesine bağlı düşme sonrası oluşan kalça kırıklarının da protez uygulamaları başarı ile yapılabilmektedir. Bu tür ameliyatlarda ameliyat sonrası eğer ihtiyaç olursa yoğun bakım hizmeti en üst düzeyde verilmektedir. Ayrıca ameliyat sorası hastanın fizik tedavi ve rehabilitasyonu hastanemizde fizik tedavi hekimleri ve fizyoterapistleri ile koordineli şekilde yapılmaktadır.

Artroskopi Ameliyatları

Özellikle diz artroskopisi ve diğer artroskopik girişimler hastanemizde yapılmaktadır. Artroskopi küçük bir kamera ile diz içerisine girme yoluyla yapılan bir ameliyatdır. Kapalı yöntem diye de Bilinen bu ameliyatlar dizde menüsküs yırtılmalarında ve çapraz bağ lezyonlarında sıklıkla uygulanmaktadır. Ayrıca orta düzey diz kireçlemelerinde kıkırdak temizliği yapılmakta hastanın protez ameliyatından korunabilmeyi sağlanabilmektedir. Kapalı ameliyatların özelliği hastayı çoğu zaman aynı günde evine göndermeyi ve kısa sürede normal hayata dönmesini sağlayabilmektedir.

Ortopedik Tümör Cerrahisi

Ortopedik tümörler kas ve iskeletten gelişen tümörlerdir. Bunlar az görünürler ancak erken tanı ve müdahale önemlidir. Erken tanı için gerekli tüm radyolojik tetkikler hastanemizde yapılmaktadır (röntgen, bilgisayarlı tomografi, MR sintigrafi tetkikleri, USG…). Ayrıca onkoloji yani kanser hastaları hekimi ile konsülte edilmekte diğer branşlarla koordineli bir şekilde çalışılmaktadır.

Pediatrik Ortopedi

Çocuklardaki gelişim sürecinde oluşabilecek ve doğuştan olan ortopedik hastalıklardır(kalça çıkığı, ayak ve eklemde şekil bozukluğu). Hastanemizde bu tür ameliyatların tamamı yapılabilmektedir.

Travmatoloji

Kırıklar ile ilgili ameliyatlardır. Acil hastalarının önemli bir kısmını oluşturmaktadır. Gerek alçılı tedavi gerekse ameliyat ile tedavi edilmesi gereken kırıklar için gerekli girişimlerin tamamı hastanemizde yapılmaktadır. Hastanın bir an önce normal hayatına dönmesi sağlamak için erken müdahalenin önemi bu vakalarda çok daha önemlidir. Bu yüzden acil vakalar için 24 saat prensibinde çalışılmalıdır.

Omurga Cerrahisi

Ortopedik omurga ameliyatlarının (kırık, sırtta eğrilik, kamburluk) hastanemizde yapılabilmektedir.


#ortopedi


Op. Dr. Şahsuvar BALLIOĞLU
Ortopedi ve Travmatoloji
Burun Estetiği Operasyonları
 Sağlık Rehberi
 Hızlı İletişim
MAKALELER
Endoskopi ve Kolonoskopi
Bahar Yorgunluğuna Karşı Beslenme Önerileri
PRP Uygulamaları
Migreni Kafanızdan Atın!
Lazer Tedavisi Alexandrite Elite+
Burun Tıkanıklıklarında En Son Teknoloji: Radyofrekans Tedavisi
KUPA TEDAVİSİ (HACAMAT)
Geçmeyen Öksürük Önemlidir!
Burun Estetiği Nedir?
Alerji Testi
SOSYAL MEDYA
@referanshastanesi

Istenmeyen tuylerden kurtulmanin tam zamani! Lazer epilasyonda tum bolgelerde %50 INDIRIM!

A post shared by Özel Referans Hastanesi (@referanshastanesi) on

NÖBETÇİ ECZANELERYeni Sanayi Mah. Devlet Karayolu
Cad. No:59 Nazilli/Aydın


Web Tasarım Emre YÜZ


REFERANS HASTANESİ
Kurumsal
Teknik Altyapımız
Kalite Politikamız
Yönetim Kurulumuz
KVKK
İletişim


HASTA & ZİYARETÇİLER
Hasta Hakları
Hasta Sorumlulukları
Ziyaretçi Politikası
Refakatçi Politikası
Güvenlik Politikası


SAĞLIK BLOG
Skolyoz Ameliyatı
"Bebek Dostu Hastane" Ünvanı Aldık
Zoru Başardık!
Karın Ağrısı Deyip Geçmeyin!
Damardaki Tehlike Referans'ta Yakalandı!


ANDROID UYGULAMASI